Šventė karantino metu – įmanoma

Visas pasaulis ir visa Lietuva stebi, kas vyks naujajam virusui puolant visus kampelius. Tačiau visai šalia mūsų vyksta ir gerokai džiugesnių įvykių: kažkas gimsta, kažkas švenčia savo pirmąjį, o kažkas aštuonioliktąjį gimtadienį. Tiesa, šiemet šventės kiek kitokios… Tačiau kitokios – gali būti visai smagios. Tad, kaip tokiu laikotarpiu sukurti šventę?

Išnaudokime išmaniąsias technologijas

Mažai kas dabar neturi kompiuterio ar išmaniojo telefono. Jei negalime pasikviesti draugų į svečius ir apkabinti gyvai – surenkime virtualų vakarėlį! Juk viskas, kas paverčia dieną ypatinga – tai dėmesys bei draugų būrys. Tad nesėdėkime vieni namie. Jei niekas į svečius nesiprašo – paskvieskime patys pokalbiui-vakarėliui skype, zoom ar kitose pokalbiams pritaikytose programose. Gal ne taip smagu, kaip laikytis už rankų, tačiau yra ir pliusų – nereikės plauti krūvos indų 😊

Kaip be dovanos?

Jei žinome, ką tikrai norime pasveikinti, tačiau galvojame, kad dėl karantino nepavyks – galvokime iš naujo 😊 Dabar visas dovanas galima išrinkti internetu ir supakuotas nusiųsti į bet kurį Lietuvos kampelį. Jei seniau dovanas priimdavome kaip privalomą šventės akcentą, tai šiais metais kiekviena dovana – neįkainojama. Tad, jei negalime būti šalia – nusiųskime supakuotą dalelę savo širdies ir gražiausių linkėjimų. Čia ir slypi tikroji dovanos vertė. Be to, dabar dovaną gauti mes tikimės mažiausiai, tad tai bus ir tikra staigmena, kurios gimtadienio kaltininkas nepamirš ilgai.

Atšvęskime

Jei iki šiol per gimtadienį plušome ir gaminome, tai šį kartą – skirkime laiko sau. Pabūkime su savo mintimis, jausmais, norais, svajonėmis. Sukurkime savo svajonių sąrašą, kurį įgyvendinsime iki ateinančio gimtadienio. Na, o jei gimtadienį švenčia draugas ar draugė – visada galime nusiųsti jam gimtadienio planą su smulkiomis instrukcijomis, ką reikėtų daryti. Pvz. Atsigulk į karrštą vonią, įsijunk šią dainą, sugalvok norą, įsipilk šampano (kurį prieš tai kažkas pristatė iki durų) ir t.t…

Mes gyvename labia patogiai ir kartais tai atima iš mūsų labia svarbų dalyką – gebėjimą kurti, improvizuoti ir galvoti be apribojimų. Išlaisvinkime fantaziją ir, užuot liūdėję, sukurtime ar susikurkime tokią šventę, apie kurią kalbėsime ilgai ilgai ir kurios istorijas pasakosime per visus šeimos susitikimus dar daug metų.

Komentarai

komentarai