Valdas Pukevičius. Keramika.

„Svajoti reikia atsargiai, nes svajonės pildosi. Žinoma, kai yra palydimos atkaklaus darbo“.  Keramika – to atkaklaus darbo svajonių blyksniai.

Mano galvoje nuolat tranzuoja šimtai tūkstančių minčių, ir būtų nusikaltimas bent dalies jų neišleisti į gyvenimo kelionę. Atrodo, kad su polinkiu keramikai jau gimiau. Dar būdami visai maži su draugais iš lipnios makalynės lipdėme ir konstravome tai, ko tuo metu troškome. Mama ilgai nesvarstė ir nuvedė mane į dailės mokyklą. Paskui sekė daug mokslo metų Lietuvoje bei įvairios stažuotės užsienyje, tad mano kūriniai laisvi, tačiau profesionalūs. Kiekvienas mano darbas – savas pasaulis. Keramikos puošyboje galima išskaityti aibes istorijų ir atrasti neįtikimų siužetų. Man labai artima modernistinio, idealaus pasaulio vizija. Mano keramika, kūryba ateina iš džiaugsmingos patirties, tad tokia emocija ir dalinuosi su klientais. Kaip „prieskonius“ skaniam patiekalui naudoju laisvę, kūrybiškumą ir pasitikėjimą.

Keramika reikalauja atliekamos technikos išmanymo bei rūpinimosi aukšta kokybe. Per ilgus studijų metus gavau daug naudingų žinių ir dabar viską taikau praktiškai. Tai, ką mato akis, nėra tik paveikslėlių susibūrimas vakarėliui, – mano darbuose telpa visas emocinis išgyvenimas, kurį talentingo kliento fantazija geba pajausti ir neštis kartu su savimi.

Komentarai

komentarai