2018 METŲ ADVENTO KALENDORIUS

2018 Advetnto kalendoriaus viršelio rinkimus laimėjo šis “pūkuotas” viršelis. Matyt, esame pasiilgę sniego. O iš daugybės balsavusių komentarų supratau, kad kalendorius su kiekvienais metais tampa vis žinomesnis ir, kiek Jūsų yra daug, laukiančių jo pasirodymo. Tai įkvepia! Tad, šių metų Advento kalendorius – patobulėjęs, atsinaujinęs, keliaus pas Jūsų vaikus. Šį kartą visus, 24 kalendoriaus laiškus, jungia bendra tema – kuo išsamiau ir įdomiau vaikui papasakoti apie krikščioniškają Kalėdų šventimo tradiciją, apie šventės prasmę ir jos grožį. Niekam nebrukame jokių religinių dogmų ar įsitikinimų, tik norime parodyti biblijinę šventės pusę, kuri taip pat yra mūsų įstorijos, suvokimo ir žinojimo dalis.

Be to, šįmet turime ir dar vieną NAUJIENĄ. Jei jau kalbame apie tradicijas, tai norime, kad vaikas turėtų galimybę gyvai, savo rankelėmis, pačiupinėti tą tradiciją. Kalendoriaus 11 dienos eiliuotai pasakai “Kalėdinis Nojaus sapnas” turime, iš natūralaus bičių vaško(!) sukurtus šios pasakos herojus: Nojų, Kalėdų senelį, Kalėdinę eglutę, nykštuką, snaigę. Tai vaškiniai, medumi kvepiantys eglutės žaisliukai. Dar ne taip senai, šiek tiek daugiau nei prieš 100 metų mūsų proseneliai iš šiaudų, medžio, BIČIŲ VAŠKO ir saldėsių gaminosi Kalėdinių eglučių papuošimus. Šiaudiniais ir mediniais Kalėdiniais žaisliukais, šiai dienai, jau nieko nenustebinsime, nes jų galima daug kur įsigyti, o štai bičių vaško žaisliukai – tikra retenybė ir ne kiekvienas suaugęs yra tokius čiupinėjęs, ką jau kalbėti apie vaikus. Todėl, jei tik sugalvosite įsigyti ar kaip dovanėlę užsakyti ir kažkam padovanoti Kalėdinių eglutės žaislų mini rinkinuką iš bičių vaško, jį rasite paspaudus šią nuorodą: https://www.lempampuk.com/parduotuve/dovanos-vaikams/eglutes-zaisliukai-is-vasko/

Ir kaip visada, turiu DIDELĮ PRAŠYMĄ – Advento kalendoriaus nuoroda dalinkis savo FB, Twiter ar Instagram paskyroje, kad mūsų nemokamas Advento kalendorius pasiektų kuo daugiau šeimų ir vaikų. Idėjomis dalintis reikia, o geromis– būtina.  Už tai Tau sakau nuoširdų AČIŪ.

SPAUSK ČIA  ir siųskis 2018 METŲ ADVENTO KALENDORIŲtik perspėju, jei Tavo kompiuteris ar internetas lėtesnis, siuntimas gali šiek tiek užtrukti, nes kalendoriaus apimtis nemaža.

Linkiu jaukių ir įsimintinų akimirkų Tau ir Tavo šeimai, belaukiant Šventų Kalėdų!

Komentarai

komentarai