ADVENTO KALENDORIUS 2016 M.

Advento kalendorius visiems vaikams. 😀 Tęsiame tradiciją – kaip ir kiekvienais metais, Lempampuk kolektyvas suruošė dovaną mažiesiems ir jų tėveliams. Mums jau įprasta, kad tėveliai rašo, klausia, domisi ar turėsime šįmet Advento kalendorių, tad į šį darbą pažiūrėjome atsakingiau ir kalendorių jau suruošėme spalio mėnesį. Tikrai turėjome daug darbo prie kalendoriaus, nes keitėme ne tik dizainą, bet ir laiškų herojus nykštukus pakeitėme į 24 skirtingus Kalėdų senelio pagalbininkus. Tad, tėveliams reikia pasirūpinti spalvotu spausdintuvu, 86 lapais ir 24 vokais/kišenėlėmis/dėželėmis ir pan., kur tuos laiškus sudėti. Idėjų pasidairyk mūsų pernykščiame įraše “KALĖDOS. PASIDARYK PATS ADVENTO KALENDORIŲ”

Kitas variantas – atspausdinti tik užduotis, o laiškus mažiesiems skaityti planšetėje/kompiuteryje. 

Tiems, kurie mus atrado nesenai, informacija apie tai, kas yra tas Lempampuk Advento kalendorius.

Mes jį sugalvojome prieš tris metus, kaip priešpriešą prekybcentrių siūlomiems šokoladiniams Advento kalendoriams, kurie be šokolado ir gražaus (sąlyginai gražaus) paveikslėlio, jokios realios naudos vaikui ir nesuteikia. Advento laikotarpiui norėjome suteikti prasmingesnio laiko praleidimo ir šventiškesnių nuotaikų, belaukiant Kalėdų. Be to, norime, kad Kalėdų laukimas vaikams asocijuotųsi ne su masišku dovanų pirkimu, kai tėveliai net suplūkę šturmuoja parduotuves, o su jaukiais vakarais, kai vaikai su tėvais užsiima bendrais, smagiais darbais, projektais ir daugiau laiko praleidžia kartu. Pats Advento kalendorius sudarytas iš 24 laiškų vaikeliui nuo Kalėdų senelio pagalbininkų (šįmet) su pasakojimais, istorijomis, eilėraščiais ir užduotimis.  Tėveliams belieka pasirūpinti, kaip tuos laiškus “supakuoti” ir kokių skanėstų prie kiekvieno laiško pridėti.

Turime didelį prašymą – Advento kalendoriumi pasidalink (FaceBook, Twiter), kad dovana pasiektų kuo daugiau šeimų.  Idėjomis dalintis reikia, o geromis– būtina.

Prašau,  Advento kalendorius 2016 m. naudojimui paruoštas. Jei kompiuteris ar internetas lėtesnis, gali tekti šiek tiek palaukti, kol failas užsikraus, nes kalendoriaus failas 86 MB. Kantrybės. Spausk, atsisiųsk ir naudok atsakingai. 😀

Komentarai

komentarai