Advento kalendorius 2020

Adventas – vienas stebuklingiausių metų laikų. Tamsūs vakarai kviečia mus daugiau laiko praleisti su šeima jaukiai įstaisius savo namuose. Advento kalendorius – mūsų dovana Jums, kad tie žiemos vakarai laukiant ypatingų švenčių būtų suartinantys, šildantys ir kuriantys magišką nuotaiką.

Šiais metais jau tradicija tapęs Advento kalendorius ir vėl pasiekia Jūsų namus bei širdis. Šįkart jame laiškus rašo ir užduotėles užduoda gražiausių pasakų personažai. Sekite šias pasakas ir lai jos nušvies Jums net tamsiausias naktis bei primins, kad didžiausia jėga – tai Šema, o gėris – tikrai laimi visada…

Vilties, tikėjimo, ramybės ir pačių gražiausių šv. Kalėdų. Lai svajonės niekada nebūna per toli. Ačiū, kad esate kartu ir kad galime Jus džiuginti tuo, ką mokame geriausio.

Lai šis Advento kalendorius pasiekia kuo daugiau Lietuvos šeimų. Nuoširdžiai kviečiame jo nuoroda dalytis savo socialiniuose tinkluose ir kartu nusiųsti linkėjimų iš širdies. Dalykimės gerumu.

Na, gal jau gana kalbėti – nekantraudami kviečiame parsisiųsti šį kalendorių, pasidėti jį garbingoje namų vietoje ir įsileisti į savo namus pamažu besibeldžiančias šventes.

Advento kalendorių parsisiųsi paspaudęs čia.

Ir niekada nepamiršk – didžiausias stebuklas – tai TU.

Komentarai

komentarai