Krikšto vaikui

Dovana krikšto vaikui, kai jis dar toks mažas, dažnai kelia keblumų. Sunku atspėti, kas paaugus jam patiks, ko gali prireikti ir pan. Mes siūlome apsvarstyti ir prie naudingų ar piniginių dovanų taip pat padovanoti kažką, turintį išliekamąją vertę ar net dovaną, kurią krikštukas galės parodyti savo vaikams.

Dovanos kuria prisiminimus apie įsimintiniausias gyvenimo akimirkas. Tad galvodamas, ką padovanoti, pagalvok, kaip norėtum, kad ši diena būtų prisiminta. Krikštatėviai itin mėgsta dovanoti pirmuosius stalo įrankius, dekoruotus su krikštuko vardu ar užrašų knygutes, kuriose pirmąjį įrašą padaro patys. Na, o mėgstantys praktiškumą pas mus ras megztų kojinaičių, žaisliukų, plaukų aksesuarų ir kitų nuotaiką praskaidrinančių dalykėlių.

Dovana krikšto vaikui – tai Jūsų fantazija. Niekas niekada nepasakė, ką dovanoti būtina, net kraitelį ne visada bedovanoja, nes tradicijos pamažu keičiasi. Jei šeimoje neturite gilių tradicijų, galite su šiomis krikštynomis ir pirmąją dovana jas pradėti kurti.

Naujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.