DOVANOS IDĖJA VALENTINO DIENAI – PUSRYČIAI Į LOVĄ

Emocinės dovanos neišmatuosi, nepasversi, nepačiupinės ir į spintelę nepadėsi, o džiaugsmo ji suteikia dešimteriopai daugiau. Kodėl? Todėl kad veiksmas, poelgis visus mus jaudina ir paliečia emociškai, giliai, iš vidaus, o daiktas, tai išorė ir į savo vidų jo nesugrūsi. Todėl, daiktas-dovana niekada taip nejaudins, nors gali puikiai pasitarnauti, kaip atributikos elementas emocinėje dovanoje.

Be to, emocinės dovanos gali sutaupyti pinigų. Bet ne laiko. Tik mes naudojame atvirkštinį variantą – leidžiame pinigus, kad sutaupytume laiko, bet to, laiko, taip niekada ir neturime (kad ir kiek už jį mokėtumėme) ir ateityje, kažin, ar jo daugiau atsiras.

Patiems artimiausiems, mylimiausiems ir dar, visaip kitaip “-iausiems”, mes  nieko negailime (bent jau viešai taip teigiame). Tad, kad pagrįstume savo teiginius, retkarčiais paaukokime laiko ir suorganizuokime mini šventę (emocinę dovaną). Ne iš taupumo, o iš širdies gerumo. Pradėti galime nuo artėjančios Valentino dienos. Į komentarą, kad tai komercinė šventė, galiu atsakyti  – komercinė ji tik komersantams. Mes gi nesiruošiame švęsti su jais ir užsikasa lai jie po plastikinėmis širdelėmis, o mes dalinsimės idėjomis kaip “šventę švęsti”.

Priešingai nei komersantai, siūlau emocinės dovanos idėją nemokamai…ne, nemokamai neduosiu. Jei įgyvendinsi šią idėją ar kaip kitaip ja pasinaudosi, pasidalink savo nuomone (komentaruose po straipsniu) apie tokios dovanos privalumus ir trūkumus.  Deal’as sąžiningas, nes tvarkingai, aiškiai, gražiai, išsamiai sudėlioti dovanos idėją, – darbas (kaip ir šio teksto rašymas) kruopštus ir sąžiningas, todėl šį savo darbą įkainojau taip: aš tau – idėją, tu man – atsiliepimą/komentarą, arba šia idėja pasidalink FB su savo draugais. Ok? Sandoris sudarytas. Judame toliau.

Emocinės dovanos idėja Valentino dienai „Pusryčiai į lovą“

 Veiksmas vyksta vasario 14 d. rytą (arba bet kuriuo kitu, tavo suplanuotu, laiku).

Reikės: kavos stalelio/padėklo, 2 puodelių kavai/arbatai/kakavai, ( kavai: grietinėlės arba pieno, cinamono miltelių, kavos trafareto, arba mėgstamos arbatos jei ruoši arbatą, arba Lempampuk’e įsigyti rankų darbo kakavos gėrimo miksą, kurį tereikės užpilti karštu vandeniu ),  deserto (gali pirkti arba pasiruoši savo gamybos iš vakaro), mažos puokštelės, laiško mylimajam (-ai), dovanėlės (nebūtinai).

Šeštadienio rytą tau reiks atsikelti  anksčiau už savo brangiausiąjį (-ją), kad suruoštum siurprizą.

1 variantas su kava. Paruošk kavos. Pats paprasčiausias late kavos paruošimo receptas čia: http://ragauk.one.lt/receptas/kava-mylimajam-ai-16822   Vietoje pieno galima naudoti standžiai išplaktą grietinėlę, paviršių išlyginti, dėti trafaretą ir cinamono pagalba išbarstyti norimą paveikslėlį (turiu kelis atliekamus trafaretus kavai, jei prireiks, brūkštelėk man, pasidalinsiu).

Šaltinis: http://www.brigin.lt/forumas/viewtopic.php?f=29&t=2975&start=64

Bet kava bus ruošiama paskiausiai, kad neatauštų ir grietinėlė (pieno puta) nesutirptų.

2 variantas su arbata.  Arbatos variantas parodytas paveikslėlyje. Tokį arbatos pakelį – laiškelį reikia pasiruošti iš anksto. Arbata taip pat ruošiama paskutinė, kad neatauštų.

Suruošk šventinį padėklą – dėk ant jo mažą vazelę su gėle (tik ne rožę – paieškok ko nors retesnio, gvazdikas  tinka) Pvz.:

Toliau –  lėkštelė su desertu.  Braškės su šokoladu – pats tas! Pasidairyk Lempampuk FB albume “Braškės, šokoladas ir ne tik… ”  rasi daugiau idėjų. Arba pirk, gamink savo deserto variantą.

10463047_985245388155269_2237500400554348053_n

Ir, svarbiausias akcentas – laiškas mylimajam(-ai), kuriame tu rašai:  meilės prisipažinimą, arba padėką už rūpestį ir meilę, arba savo sukurtą eilėraštį, arba viską viską kas tik šauna tau į galvą ir nori išsakyti tam vieninteliam žmogui… Va, būtent, laiško turinio už tave nesukursiu, nes tik tu žinai svarbiausius žodžius, kuriuos nori pasakyti savo žmogui.

Jei neturi padėklo, ne bėda – serviruok pusryčių stalą su visais aukščiau išvardintais atributais (arba sugalvok savo atributus) ir kviesk brangiausiąjį(-ąją) šventinių pusryčių.

Šios idėjos detales, smulkmenas koreguosi pagal  savo galimybes ir poreikį. Svarbu idėja.

 

Šaltinis:http://www.tonas.lt/node/935

Kaip manai, ką pasakys vyras/žmona (draugas/draugė) gavęs tokią dovaną? Ai, gal nespėliokime, geriau įgyvendinkime šią idėją, o emocijomis pasidalinsime po Valentino dienos.

Lauksiu atsiliepimų. 🙂

Įkvėpimo ir šviesių minčių Jūsų atradimuose.

Junkis prie mūsų FB:  https://www.facebook.com/lempampuk

Komentarai

komentarai