ĮSIMYLĖJĖLIAI VALENTINO DIENAI RENKASI NE PREKĘ, O PAKUOTĘ

Ar pastebėjai, kaip artėjant Valentino dienai prekybos centrai ima raudonuoti įvairiausiomis širdutėmis? Sunku nepastebėti, o įdomiausia tai, kad žmonės nepraeina gražiai įpakuotų ir papuoštų prekių. Priešingai, stovint kasoje pamačiau, kad tokių romantikų yra ganėtinai daug. Prekybininkams nebūtina puikiai išmanyti marketingo strategijų. Jie pasinaudoja šia švente – įprastas prekes ar paslaugas įpakuoja „romantiškai“ ir štai – prekių lentynos iššluotos!

SVARBIAUSIA – GRAŽI PAKUOTĖ

Ar žinai, kaip reikėtų pateikti kasdienę prekę, pvz. šampūną, kad jis patrauktų dėmesį artėjant meilės dienai? Sumanūs verslininkai sugalvoja įvairių būdų, kaip minimaliomis investicijomis įpakuoti prekes Valentino dienai, kad jos atvertų įsimylėjėlių pinigines.Kokie tai triukai? Įprastos Valentino dienos prekių pakuotės – raudoni maišeliai ir širdutės formos dėžutes. Tačiau verslininkai tampa vis sumanesniais ir renkasi prekes pakuoti kitaip. Vieni į pakuotę deda saldžią dovanėlę – šokoladinį batonėlį ar saldainių maišelį. Kiti dovanėles prie pakuotės prisega, dabar išpopuliarėjusiu, raudonu skalbinių segtuku arba pririša jas spalvotomis juostelėmis. Paslaugų tiekėjai įvairius dovanų kuponus, nuolaidų korteles ar bilietus deda į madingo „vintage“ stiliaus vokus. Pastebėjau, kad dabar parduotuvėse dažnas sprendimas – prekių rinkiniai. Sukomplektuojamas arbatos, šokolado ar kvapų rinkinys, o jei parduodama kosmetika, neretai kuriami individualūs rinkiniai „jai“ ir „jam“.

PIRKĖJAI RENKASI LENGVIAUSIĄ KELIĄ

Kiekvienas verslininkas žino, jog svarbiausia įsiklausyti į klientų norus ir poreikius. Įsimylėjėliai Valentino dienai atėjus “užsikrečia” gražių, meile alsuojančių dovanų manija. Visgi, dauguma patys nenori pakuoti ir puošti dovanų, tad nusiperka jau gražiai supakuotą dovaną. Kasdienės prekės paverčiamos Valentino dovanomis ir vualia! Panaši situacija yra ir su kainomis. Užtenka ant rožės, amūro ar širdies formos atspausdinti kainą su nuolaida ir prekę iškart galima priskirti prie populiariausių. Pirkti skatina ir išskirtiniai meilės dienos pasiūlymai bei viliojantys teiginiai: „karščiausios nuolaidos“, „saldžiausia kaina“, „aistringas pasiūlymas“ ir pan. Ne vienas, pamatęs patrauklų Valentino dienos pasiūlymą, perka neskaičiuodamas eurų.

Šv. Valentino diena Lietuvoje tampa vis populiaresnė. Šios šventės esmė – skirti visą dėmesį savo antrajai pusei, tačiau verslininkams tai puiki galimybė išpildyti savo idėjas, pritraukti daugiau klientų ir padidinti pardavimus. Iš vienos, ar iš kitos pusės šia diena gali pasinaudoti ir tu!

Jei pritari, dalinkis šiuo straipsniu FB su draugais arba komentuok po straipsniu, gal dar šiandien kas susimąstys prieš įsigydamas Valentininius blizgučius ir  nevertingas dovanas.

Šaltinis: http://www.thinkbig.lt/2015/02/13/isimylejeliai-daznai-renkasi-ne-preke-o-pakuote/

Ką dovanoti brangiausiam žmogui šį Valentiną skaityk ankstesnį įrašą čia: http://lempampuk.com/blogas/dovanos-ideja-valentino-dienai-pusryciai-lova/ 

Daugiau šio blogo įrašų skaityk čia:    http://lempampuk.com/blogas/

Junkis prie mūsų FB:  https://www.facebook.com/lempampuk

Komentarai

komentarai