LEMPAMPUK DIRBTUVĖS. PIEŠTUKINĖ VAIKAMS

Rugsėjo taku ateina mokykla: guvus skambutis, knygelės ir pieštukai. O ar Tavo vaikas turi kur pieštukus ir rašiklius susidėti? Manau, kad iš anksto tuo pasirūpinote. Bet pasiūlykite pasidaryti pieštukines vaikams patiems (jei jie didesnis) arba darykite kartu, jei Tavo atžala tik pradėjo lankyti pirmą ar parengiamąją klasę. Tokie rankdarbiai – puikus jūsų, kaip tėvų pavyzdys, kaip neteršti gamtos ir antrines žaliavas panaudoti praktiškai, kaip būti taupiems ir nekenti gamtai. Viso to galite vaikams ir nepasakoti, nes atėjus laikui jie patys tai supras, o ir vaikai mokosi ne iš mūsų kalbų, o iš mūsų veiksmų, darbų ir poelgių. Tad elkimės patys atsakingai ir mokykime to savo vaikus.

Labai paprastai pagaminama, bet graži pieštukinė vaikui padės nepamesti rašiklių ir išlaikyti tvarką ant stalo. Ar gali būti kas smagiau, nei turėti daiktą, kurį pats pagaminai? Kūrybiniai darbai įkvepia ir net neabejoju, kad vaikai dar jus nustebins savo fantazijos polėkiu, kai imsis “pieštukinės vaikams” projekto. Beje, tai gali tikrai virsti puikiu projektu, jei padarysite dar bent pora pieštukinių daugiau ir padovanosite jas mokyklinio amžiaus vaikams iš vaikų namų. Tad, imamės darbo.

Žiūrėk video, kaip daroma pieštukinės vaikams, prenumeruok Lempampuk kanalą ir sužinok, kaip padaryti daug smagių dalykėlių.

Pirmyn!

Darbui Tau reikės:

  1. Skardinės
  2. Moment klijų
  3. Paprasto pieštuko
  4. Žirklių arba pjaustymo peiliuko
  5. Kamštinės medžiagos lakšto
  6. Liniuotės

Piestukinė arba vazelė

O čia sužinosi ką dar gali pasidaryti iš skardinės:  http://lempampuk.com/blogas/ekologiska-dovana-pasidaryk-pats-vazele-skardines/?preview=true&preview_id=694&preview_nonce=793675e517

Junkis prie mūsų FB:  https://www.facebook.com/lempampuk

Daugiau Lempampuk video įrašų žiūrėk čia: https://www.youtube.com/channel/UChp4ZZQ0Tx_SgNefVcAmG4w

.

Lempampuk dirbtuvės laukia Tavęs!

Komentarai

komentarai