Valentino diena – pakutenti širdelei

Valentino diena – šventė dalinanti žmones į dvi skirtingas stovyklas. Vieni laikosi nuomonės, kad ši šventė grynai komercinė – didieji prekybos centrai tik ir siekia, kad išpirktume visas širdelės formos pagalvėles, lipdukus, šokolado dėžutes, o švęsti čia visai nėra ko. Tačiau kitiems – tai proga prisipažinti mylint, nustebinti brangų žmogų arba kaip tik šį vakarą skirti meilei sau –  pažiūrėti romantinį filmą, suvalgyti pakelį čipsų ir pasidžiaugti, kad nereikia rūpintis dovanomis antrajai pusei.

Skaityti toliau

Rašymo galia

Rašymas – mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Žinutės messeger‘yje, įrašai Facebook‘e, elektroniniai laiškai, dienotvarkė ar prekių sąrašas ant šaldytuvo. Tačiau vis rečiau imamės ranka rašyti ilgesnius tekstus nei pastarasis. Kodėl vertėtų prie to sugrįžti?

Skaityti toliau

Šv. Kalėdos kitaip

Šios šventės bus kitokios. Mūsų šalyje susiklosčius tokiai ekstremaliai situacijai buvo privalu imtis ir tam tikrų priemonių, kurios, deja, manau, nedžiugina nei vieno iš mūsų. Uždaryti miestai, eismo ribojimas, susibūrimų draudimas. Ir visa tai – artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams. Įvedus naujus draudimus, daugelis per šias šventes turi atsisakyti galbūt jau įprastų susibūrimų su dideliu giminės būriu, draugais, o kiti jas bus priversti sutikti visai vieni. Tačiau žmonėms gyvybiškai svarbi bendruomenė, ryšio palaikymas su kitais žmonėmis, tai mums teikia daug džiaugsmo. Dažnai būtent šventės tampa šį poreikį užpildančiu metu. Tačiau šias Kalėdas sutiksime kitaip. Kaip neišprotėti ir nesusigadinti Kalėdinės nuotaikos net ir esant tokiai situacijai?

Skaityti toliau

Advento laikotarpio magija

Adventas – tai 24 dienos arba, 4 savaitės, šventų Kalėdų laukimo. Katalikams advento pradžia svyruoja nuo lapkričio 27-osios iki gruodžio 3 dienos, o šiais metais rimties laikotarpį pradedame lapkričio 29-ąją. Išvertus iš lotynų kalbos „adventus“ reiškia „laukimą“, tad krikščioniams šis laikotarpis – tai Jėzaus gimimo laukimas ir pasiruošimas jam arba tiesiog – Kalėdų laukimas. 

Skaityti toliau

Kaip susikurti namų jaukumą?

Šaltajam metų laikui įsibėgėjus ir orui už lango vis labiau bjūrant, namai tampa ta vieta, kur paleidžiame vis daugiau laiko. Niekam ne paslaptis, kad ruduo – darbingas metas, tačiau kasdien skubant nevalia pamiršti ir atsipalaiduoti. Jei vasarą atsipalaiduojame paplūdimyje, gamtoje ar net tolimoje kelionėje, rudenį ir žiemą – dažniau pasiliekame namuose. Taigi jei atsipalaiduoti po darbų renkamės namų aplinką, nevalia pamiršti atmosferos, kurią juose susikuriame. Tad nuo ko pradėti? Kaip kurti jaukią atmosferą?

Skaityti toliau

Advento kalendorius 2020

Adventas – vienas stebuklingiausių metų laikų. Tamsūs vakarai kviečia mus daugiau laiko praleisti su šeima jaukiai įstaisius savo namuose. Advento kalendorius – mūsų dovana Jums, kad tie žiemos vakarai laukiant ypatingų švenčių būtų suartinantys, šildantys ir kuriantys magišką nuotaiką. Skaityti toliau

Medus – dovana tau ir tavo sveikatai

Į duris pasibeldus šaltajam sezonui mūsų mintys pamažu ima suktis apie artėjančias Kalėdas, kurios jau visai ne už kalnų, ir dovanas mūsų artimiesiems. Tačiau nevalia užsimiršti ir apie dovanas sau ir savo organizmui. Su šaltuoju metų laiku ateina ne tik artėjančių švenčių džiaugsmai, tačiau ir įvairiausių ligų puokštė – gripas, peršalimas ir kiti susirgimai, tad viena geriausių dovanų sau, puikus pagalbininkas kovojant ne tik su peršalimais, bet ir su kitomis negandomis, tai – medus. Skaityti toliau

Dovana Tėčiui. 5 dovanų idėjos

Rodos dar neseniai dovanojome dovanas mamai, o dabar ir vėl reikia suskubti išrinkti kažką įsimintino ir Tėčiui. Kad būtų lengviau – 5 nesunkiai įgyvendinamos dovanų idėjos Tėčiui jau čia 🙂 Skaitom toliau 🙂

Skaityti toliau

Šventė karantino metu – įmanoma

Visas pasaulis ir visa Lietuva stebi, kas vyks naujajam virusui puolant visus kampelius. Tačiau visai šalia mūsų vyksta ir gerokai džiugesnių įvykių: kažkas gimsta, kažkas švenčia savo pirmąjį, o kažkas aštuonioliktąjį gimtadienį. Tiesa, šiemet šventės kiek kitokios… Tačiau kitokios – gali būti visai smagios. Tad, kaip tokiu laikotarpiu sukurti šventę?

Skaityti toliau

Gera dovana – su savo istorija

Dovanos ir jų atsiradimas mūsų gyvenimuose – neišsemiama tema. Vienas gauname nuo mylimiausiųjų, kitas – nuo artimiausiųjų, trečias – visai nuo svetimų žmonių. Gauname brangių dovanų ir gauname pigių dovanų. Tik kaip tą tikrąją vertę išmatuoti? Pinigais? Norais? Prabanga? Retumu? Ir kaip keista, kai širdyje brangiausia dovana lieka molinis gaidukas iš vaikystės dovanotas jau išėjusios močiutės…

Skaityti toliau